Stand

Conference GX

RankTeamPunten
1Dalston470
2Maboneng390
2Wynwood390
4
El Raval280
5The Junction255
6The Mission240

Conference Sportiff Company

RankTeamPunten
1Deep Ellum540
2Florentin540
3Fitzroy370
4
Bushwick330
5District VII330
6The Triangle320

Programma

Woensdag 5 juni Maaspoort Den Bosch

CONFERENCE GX

Middag

Poule A:
Dalston
Wynwood
The Junction

Poule B:
Maboneng
El Raval
The Mission

 

22  Dalston – The Junction  07
18  Maboneng – The Mission  15
17  Wynwood – The Junction  16
11  El Raval – The Mission  20
22  Dalston – Wynwood  08
16  Maboneng – El Raval  21

Halve Finale:
21  Dalston – Maboneng  17
10  The Mission – Wynwood  19

Finale:
22  Dalston – Wynwood  09

CONFERENCE SPORTIFF

Avond

Poule A:
Florentin
Fitzroy
District VII

Poule B:
Deep Ellum
Bushwick
The Triangle

 

21  Florentin – District VII  13
21  Deep Ellum – The Triangle  09
22  Fitzroy – District VII  13
17  Bushwick – The Triangle  11
14  Florentin – Fitzroy  11
22  Deep Ellum – Bushwick 20

Halve finales:
20  Florentin – Bushwick  10
21  Deep Ellum – Fitzroy  14

Finale:
13  Florentin – Deep Ellum  21

Donderdag 6 juni Maaspoort Den Bosch

CONFERENCE SPORTIFF COMPANY

Middag

Poule A:
Deep Ellum
District VII
Bushwick

Poule B:
Florentin
The Triangle
Fitzroy

 

21  Deep Ellum – District VII  19
21  Florentin – The Triangle  19
11  Bushwick – District VII  12
19  Fitzroy – The Triangle  15
20  Deep Ellum – Bushwick  14
21  Florentin – Fitzroy  15

Halve finales
16  Deep Ellum – Fitzroy  14
16  District VII – Florentin  21

Finale
19  Deep Ellum – Florentin  17

CONFERENCE GX

Avond

Poule A:
Dalston
The Mission
El Raval

Poule B:
Wynwood
Maboneng
The Junction

 

22  Dalston – El Raval  11
21  Wynwood – The Junction  06
15  The Mission – El Raval  21
18  Maboneng – The Junction  12
21  Dalston – The Mission  02
10  Wynwood – Maboneng  11

Halve finales
21  Dalston – Wynwood  14
09 El Raval – Maboneng  17

Finale
22  Dalston – Maboneng  12

Zondag 9 juni Maaspoort Den Bosch

CONFERENCE SPORTIFF COMPANY

Middag

Poule A:
Deep Ellum
District VII
The Triangle

Poule B:
Florentin
Fitzroy
Bushwick

 

17  Deep Ellum – The Triangle  14
21  Florentin – Bushwick  10
14  District VII – The Triangle  17
13  Fitzroy – Bushwick  14
19  Deep Ellum – District VII  07
21  Florentin – Fitzroy  18

Semi finals
21  Deep Ellum –  Bushwick  06
22  Florentin – The Triangle  13

Final
18  Deep Ellum – Florentin  21

CONFERENCE GX

Avond

Poule A:
Dalston
El Raval
The Junction

Poule B:
Maboneng
Wynwood
The Mission

 

22 Dalston – The Junction 09
19 Maboneng – The Mission 11
20 El Raval – The Junction 19
18 Wynwood – The Mission 13
22 Dalston – El Raval 10
20 Maboneng – Wynwood 21

Semi finals
22 Dalston – Maboneng 10
21 Wynwood – El Raval 06

Final
22 Dalston – Wynwood 12

Maandag 10 Maaspoort Den Bosch

CONFERENCE GX

Middag

POULE A
Dalston
El Raval
The Junction

POULE B
Wynwood
Maboneng
The Mission

21 Dalston – The Junction 19
21 Wynwood – The Mission 11
21 El Raval – The Junction 11
20 Maboneng – The Mission 17
22 Dalston – El Raval 12
19 Wynwood – Maboneng 16

Halve finale:
20 Dalston – Maboneng 21
22 Wynwood – El Raval 15

Finale:
20 Maboneng – Wynwood 19

CONFERENCE SPORTIFF COMPANY

Avond

POULE A
Florentin
Bushwick
Fitzroy

POULE B
Deep Ellum
The Triangle
District VII

16 Florentin – Fitzroy 21
20 Deep Ellum – District VII 13
20 Bushwick – Fitzroy 16
13 The Triangle – District VII 14
22 Florentin – Bushwick 15
21 Deep Ellum – The Triangle 15

Halve finale:
22 Florentin – District VII 19
20 Deep Ellum – Fitzroy 17

Finale:
21 Florentin – Deep Ellum 20

Zaterdag 15 juni Paul Meijering Stainless Steel Zaltbommel

CONFERENCE GX

Middag

POULE A
Maboneng
El Raval
The Junction

POULE B
Wynwood
Dalston
The Mission

21 Maboneng – The Junction 16
19 Wynwood – The Mission 14
14 El Raval – The Junction 19
22 Dalston – The Mission 09
19 Maboneng – El Raval 14
22 Wynwood – Dalston 20

Semi Finals
14 Maboneng – Dalston 21
22 Wynwood – The Junction 17

Final
21 Dalston – Wynwood 15

CONFERENCE SPORTIFF COMPANY

Avond

POULE A
Florentin
District VII
Bushwick

POULE B
Deep Ellum
Fitzroy
The Triangle

21 Florentin – Bushwick 14
21 Deep Ellum – The Triangle 14
13 District VII – Bushwick 21
16 Fitzroy – The Triangle 17
21 Florentin – District VII 18
21 Deep Ellum – Fitzroy 19

Halve finale:
21 Florentin – The Triangle 12
21 Deep Ellum – Bushwick 13

Finale:
21 Florentin – Deep Ellum 10

Zondag 16 juni Paul Meijering Stainless Steel Zaltbommel

CONFERENCE SPORTIFF COMPANY

Middag

POULE A
Florentin
The Triangle
Fitzroy

POULE B
Deep Ellum
Bushwick
District VII

22 Florentin – Fitzroy 18
21 Deep Ellum – District VII 19
16 The Triangle – Fitzroy 22
13 Bushwick – District VII 21
21 Florentin – The Triangle 19
22 Deep Ellum – Bushwick 15

Halve finale:
18 Florentin – District VII 14
21 Deep Ellum – Fitzroy 13

Finale:
15 Florentin – Deep Ellum 21

CONFERENCE GX

Avond

POULE A
Dalston
The Junction
El Raval

POULE B
Wynwood
Maboneng
The Mission

22 Dalston – El Raval 10
21 Wynwood – The Mission 14
22 The Junction – El Raval 09
18 Maboneng – The Mission 15
22 Florentin – The Junction 18
22 Wynwood – Maboneng 15

Halve finale:
21 Dalston – Wynwood 16
21 Maboneng – The Junction 18

Finale:
22 Dalston – Maboneng 09

Dinsdag 18 juni Museumplein Amsterdam

CONFERENCE GX

Avond

CONFERENCE GX SPEELT TUSSEN 16:20 – 21:20

Woensdag 19 juni Museumplein Amsterdam

CONFERENCE SPORTIFF COMPANY

Avond

CONFERENCE SPORTIFF COMPANY SPEELT TUSSEN 16:20 – 21:20

Donderdag 20 juni Museumplein Amsterdam

CONFERENCE GX

Avond

CONFERENCE GX SPEELT TUSSEN 16:20 – 21:20

Vrijdag 21 juni Museumplein Amsterdam

CONFERENCE SPORTIFF COMPANY

Avond

CONFERENCE SPORTIFF COMPANY SPEELT TUSSEN 16:20 – 21:20

Zaterdag 22 juni Museumplein Amsterdam

FINALEDAG 1

FINALEDAG 1 WORDT GESPEELD TUSSEN 12:30 – 18:35

Zondag 23 juni Museumplein Amsterdam

FINALEDAG 2

FINALEDAG 2 WORDT GESPEELD TUSSEN 12:30 – 17:00